Zawartość rtęci Żarówki LED nie zawierają rtęci. Dzięki temu są wyjątkowo bezpieczne dla Ciebie i środowiska.

Okres użytkowania urządzenia Żarówki LED firmy RETLUX wytrzymują do 20000 godzin, dzięki czemu oszczędności są znacznie większe, niż w przypadku innych wydajnych źródeł światła.

Ikona ściemniacza ikona pozwala łatwo określić, czy żarówka może być używana z elektronicznym ściemniaczem.

Temperatura barwowa ciepłe światło = ciepły kolor światła
ta żarówka LED ma kolor światła 3000 kelwinów, wartość ta jest bardzo zbliżona do światła klasycznej żarówki, do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Liczba cykli przełączania Żarówka LED firmy RETLUX może być włączana do 15000 razy, dzięki czemu nadaje się do miejsc, w których światło często jest włączane i wyłączane.

Szybki start Żarówka LED firmy RETLUX zapala się w 100% niemal natychmiast - w czasie rzędu mikrosekund.

Ikona gwintu aby ułatwić proces wyboru żarówki, na każdym opakowaniu znajduje się ikona z typem gwintu.

Wskaźnik oddawania barw Ra dzięki wskaźnikowi Ra (CRI) wyższemu niż 80, w obszarze oświetlenia występują prawdziwe kolory.Żarówki LED

Prawdą jest, że żarówki LED kosztują więcej niż inne źródła światła. Jednak przy porównaniu rzeczywistych kosztów (włącznie z konserwacją), przewyższają klasyczne żarówki, a nawet wydajne oświetlenie kompaktowe. Nie tylko ze względu na niskie zużycie energii, ale także z powodu wyjątkowo długiej żywotności.

Żarówki LED
20 000 hod.

Żarówki halogenowe 8 000 hod.
 
Żarówki standardowe1 000 hod.

Standardowa żarówka działa przez około 1000 godzin. Kompaktowe, fluorescencyjne źródło światła będzie świecić przez około 8000 godzin – to znacznie lepszy wynik, ale technologia LED znacznie przewyższa je wynikiem około 20 000 godzin. Zapewne zgodzisz się, że oznacza to działanie przez bardzo długi czas.