Zawartość rtęci Żarówki halogenowe firmy RETLUX nie zawierają rtęci.

Okres użytkowania urządzenia Żarówki halogenowe osiągają żywotność do 2 000 godzin

Ikona ściemniacza ikona pozwala łatwo określić, czy żarówka może być używana z elektronicznym ściemniaczem.

Temperatura barwowa ciepłe światło = ta kompaktowa żarówka ma temperaturę barwową 2700 K, wartość ta jest bardzo zbliżona do światła klasycznej żarówki, do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Liczba cykli przełączania żarówka halogenowa firmy RETLUX może być włączana do 10 000 razy, dzięki czemu nadaje się do miejsc, w których światło jest często włączane i wyłączane.

Ikona gwintu aby ułatwić proces wyboru żarówki, na każdym opakowaniu znajduje się ikona z typem gwintu.

Temperatura żarówki żarówki halogenowa firmy RETLUX osiąga temperaturę 200°C. Należy ostrożnie obchodzić się z żarówką, która jest lub była niedawno włączona.

Wskaźnik oddawania barw Ra dzięki wskaźnikowi Ra (CRI) wyższemu niż 99, w obszarze oświetlenia występują prawdziwe kolory.


15 W wymiana W
90 lm
E14 szczegół

Żarówki halogenowe

W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami żarówki halogenowe umożliwiają osiągnięcie do 30% oszczędności energii i posiadają dłuższą żywotność. W porównaniu ze zwykłymi żarówkami włączanie i wyłączanie nie wpływa na ich żywotność. Jeżeli szukasz dobrej ceny, wybierz z szerokiej gamy żarówek halogenowych firmy RETLUX. Wybierz właściwe źródło światła. Kolejną zaletą tych żarówek jest opcja przyciemniania (we wszystkich modelach).

Żarówki halogenowe
oszczędność 30%

Żarówki standardowe